Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 10951209



*

nr 1095 1209


Karmstolar

ett par, Tidigt 1900-tal, Bemålade


Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 mars 2017
kl 20:51:50


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/3 21:46:00 1      100 kr
13/3 13:44:30 2      150 kr
13/3 20:36:41 3      300 kr
13/3 20:37:42 2      250 kr
13/3 20:37:42 3      300 kr (Budbetjänt)
13/3 20:38:34 2      350 kr
13/3 20:39:28 3      600 kr
13/3 20:40:40 2      450 kr
13/3 20:40:40 3      500 kr (Budbetjänt)
13/3 20:41:39 2      600 kr
13/3 20:41:39 3      600 kr (Budbetjänt)
13/3 20:42:31 2      700 kr
13/3 20:46:50 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
  • 8162 BaljfÃ¥tölj
    sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:05
  • 8164 Bergère
    Gustaviansk stil
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:11
  • 8163 Bergèrer
    ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:40




Ladda ner broschyr